• پل های ارتباطی زبان سرا
    پل های ارتباطی زبان سرا

Pockets3

کتاب pocket 3 مجموعه ای سه سطحی است که برای آموزش خردسالان سنین ۸تا ۱۱ سال مناسب است . این کتاب شامل ۹ درس است که در طول ۳ ترم ارائه می شود و در هر ترم ۳ درس از کتاب تدریس می گردد .

این کتاب شامل کتاب اصلی , کتاب کار , فلش کارت و CD است . در این کتاب سعی شده تا با ستفاده از تصاویر جذاب و شعر , زبان آموزان به یادگیری زبان علاقه مند شوند .

در سطح pocket3 برای زبان آموزان ترم های pocket3A / 3B / 3C ارائه می شود . صفحه اول شامل تصویر و Song مرتبط با موضوع درس است .

صفحه دو شامل مکالمه با لغات درس است که همراه با CD و فلش کارت به زبان آموزان تدریس می شود و باید توسط شاگردان حفظ شود .

در صفحات ۳ و ۴ لغات دیگری (picture Dictionary) به زبان آموزان تدریس می شود . که تلفظ آن در CD موجود نیست و توسط معلم ارائه می گردد و با تکرار مداوم لغات را یاد می گیرند .علاوه بر لغات , شعر یا تمرین های دیگری در این صفحه وجود دارد .

صفحات ۵ , ۶ و ۷ معمولا شامل اشکال مختلف , رنگ آمیزی , شعر و مکالمه و بر چسب های است که در آخر کتاب موجود است و زبان آموزان از آن استفاده می کنند .

از دیگر بخش های مهم کتاب Story است و زبان آموزان در طی صفحات ۸ و ۹ جملاتی را در قالب یک داستان کوتاه یاد می گیرند . این داستان در کلاس به صورت نمایش , حفظ و اجرا می شود .

صفحه ۱۰ کتاب شامل تصویری است که به یکی ارزش های اخلاقی (Value) اشاره دارد و توسط معلم بصورت فارسی و انگلیسی به زبان آموزان تدریس می گردد. (این قسمت داخل CD نیست . )

در صفحه ۱۱ , زبان آموزان باید یک کار دستی درست کنند که معلم در جلسه قبل وسایل مورد نیاز را به زبان آموزان اعلام می کند و زبان آموزان موظف هستند که کار دستی را در کلاس آماده کنند .

در صفحه پایانی درس معلم سوالاتی را در درباره کلمات جدید از زبان آموزان می پرسد . در هر درس تعدادی آهنگ (Song) وجود دارد که معلم بعد از تدریس هر صفحه شماره آهنگ و مکالمه (conversation) را روی تخته نوشته و زبان آموزان باید آن را یادداشت کنند و در منزل آن را گوش دهند. در کتاب pocket 3 ، قسمت هایی از کتاب به آشنایی با لغات و جملات انگلیسی اشاره دارد وزبان آموزان با هجی کردن حروف و کلمات آشنایی نسبی پیدا می کنند.

وسایل مورد نیاز:

مداد رنگی
چسب ماتیکی
قیچی
کاغذ

Download Pockets 3


دسته بندی مطالب مرتبط : خردسالان


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *