• پل های ارتباطی زبان سرا
    پل های ارتباطی زبان سرا

Family and Friends 4
Family and Friends4

دورهfamily friends  یه دوره آموزش زبان انگلیسی مناسب نوجوانان دوم راهنمایی تا شروع دبیرستان است که در سه ترم  منتشر گردیده و شامل کتاب اصلی ، کتاب کار ، کتابهای کمک آموزشی(Reading & writing)&(Grammar friends 4) ، فلش کارت و CD است. هر کتاب  شامل ۱۴ درس است که در طول ۴ ترم تدریس میشود. این  کتاب مطابق با سیستم آمریکایی(American Accent ) با تمرکز بر مهارت گفتاری و نوشتاری و با ارائه نکات گرامری و گسترش دایره واژگان ، سعی در تقویت مهارت های اجتماعی و عاطفی زبان آموزان در محیط آموزشی و منزل دارد. به عبارت دیگر، هدف از آموزش این کتاب ، آشنایی با لغات ، حروف(phonics) ، جملات انگلیسی ساده و رایج همراه با تلفظ ، مکالمات روزمره و شعر های انگلیسی  می باشد.

 

کتاب گرامر فرندز  Grammar Friends 4 با آشنا سازی کودکان با معنا واژه ها فهم و یادگیری را آسان می سازد سپس با برنامه درسی مشخص به آموزش نکات گرامری می پردازد. این مجموعه یک مکمل ایده آل برای هر دوره ابتدایی عمومی انگلیسی می باشد و شامل فعالیت های سرگرم کننده، نکات گرامری، نکاتی از نوشتن به همراه سی دی نرم افزاری می باشدCD آموزشی دارد.

کتاب Reading and Writing شامل ۶ سطح در قالب ۱۰ درس برای تقویت مهارت خواندن و نوشتن زبان آموزان از طریق متن های جذاب می باشد که هر کتاب همگام با کتاب اصلی تدریش می شود.

Download family and Friends 4


دسته بندی مطالب مرتبط : نوجوان


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *