• پل های ارتباطی زبان سرا
    پل های ارتباطی زبان سرا

Family and Friends1

دورهfamily friends 1 یه دوره آموزش زبان انگلیسی مناسب نوجوانان دوم راهنمایی تا شروع دبیرستان است که در سه ترم منتشر گردیده و شامل کتاب اصلی ، کتاب کار ، کتابهای کمک آموزشی(Reading and writing) ، فلش کارت و CD است. هر کتاب شامل ۱۴ درس است که در طول ۳ ترم تدریس میشود. این کتاب مطابق با سیستم آمریکایی(American Accent ) با تمرکز بر مهارت گفتاری و نوشتاری و با ارائه نکات گرامری و گسترش دایره واژگان ، سعی در تقویت مهارت های اجتماعی و عاطفی زبان آموزان در محیط آموزشی و منزل دارد. به عبارت دیگر، هدف از آموزش این کتاب ، آشنایی با لغات ، حروف(phonics) ، جملات انگلیسی ساده و رایج همراه با تلفظ ، مکالمات روزمره و شعر های انگلیسی می باشد.

در سطح Family Friends 1 ، برای زبان آموزان عزیز ، ترم های Family 1A ,Family 1B ,Family 1C ارائه میشود کتاب کمک آموزشی این دوره Reading & Writing است .

ساختار کتابFamily Friends 1

کتاب شامل یک درس starter است که خود شامل قسمت های: لغات جدید(new words)، مکالمه(story) ، آهنگ (song) شنیداری (listening) می باشد.

هر درس شامل ۶ صفحه با عنوان های lesson 1/lesson 2/lesson 3/ lesson 4/ lesson 5/ lesson 6

lesson 1: صفحه اول هر درس شامل لغات (new words) جدید همراه تصویر است که تلفظ لغات با ذکر شماره در C.D موجود است.قسمت بعدی این صفحه شامل مکالمه (story) می باشد.(زبان آموزان موظف هستند که مکالمات را حفظ باشند.)

lesson 2: صفحه دوم هر درس نکات گرامری همراه با تمرین های مربوط به آن ارائه شده است که متن این قسمت در CD موجود است.

lesson 3: صفحه سوم هر درس از کتاب family 1 شامل لغات جدید(new words) و شعر (song) همراه با متن است که در CD موجود است .

lesson 4: صفحه چهارم شامل قسمتphonics ,listen and chant,listening است که متن آن در کتاب و CD هم وجود دارد.

lesson 5: صفحه پنجم این کتاب شامل reading و تمرین مربوط به آن است که زبان آموزان موظف به حفظ کردن این قسمت میباشند. متن آن در کتاب و CD موجود است.

lesson 6: صفحه آخر شامل listening,speaking,writing است.

Download Family and friends1

 


دسته بندی مطالب مرتبط : نوجوان


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *